Szukasz prawdziwej miłości na całe życie?

19 sierpnia 2019

W obecnych czasach wszyscy są zabiegani i wszystko chcą załatwiać w najprostszy możliwy sposób. Nie inaczej jest w kwestii poznawania innych ludzi – nie tylko w celach randkowych. Internet stał się miejscem, w którym zawiera się przyjaźni, ale można również spotkać miłość swojego życia. Teraz nie jest to dziwnie postrzegane i stało się jak najbardziej naturalne. Istnieje wiele stron na których można przeglądać różnego rodzaju anonse, w celu poznania kogoś bliżej. Jest też mnóstwo różnych aplikacji, które można zainstalować na swoim smartfonie, żeby móc zawsze w wolnej chwili odpowiedzieć na wiadomość od potencjalnej przyszłej miłości. O jakich aplikacjach i stronach mowa?

Najpopularniejsze aplikacje do randkowania

Na rynku jest ich wiele, ale tylko niektóre wiodą prym. Są najchętniej pobierane i to nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

  • TINDER – któż by nie słyszał o tej popularnej aplikacji do randkowania? Wystarczy założyć konto, uzupełnić swój profil m.in. o zdjęcia, jakieś podstawowe informacje i można rozpocząć przesuwanie. W prawo – jeśli ktoś przypadł ci do gustu i w lewo, kiedy kompletnie nie jest w twoim typie. Jeśli oboje się sobie spodobacie – wówczas będziecie mieli możliwość porozmawiać ze sobą na czacie. W innym przypadku nie jest to możliwe. Są jednak dodatkowe możliwości, jakie daje konto premium. Możecie wtedy korzystać z wielu udogodnień, aby szybciej kogoś do siebie dopasować. Spróbujesz?

  • BADOO – to aplikacja nie mniej popularna niż Tinder i liczba zarejestrowanych w niej użytkowników ciągnie rośnie. Można z niej korzystać również na komputerze, poprzez stronę internetową. Tutaj sprawa jest trochę prostsza, bo można do kogoś napisać zanim się z nim sparuje. Również istnieje konto Premium, które można wykorzystać do szybszego poznawania drugiej połówki. Działa na bardzo podobnej zasadzie jak Tinder, ale ma kilka dodatkowych funkcji m.in. możliwość prowadzenia transmisji live.

Jest ich oczywiście znacznie więcej, ale te dwie aplikacje są najczęściej ściągane.

Strony internetowe, które pomogą ci znaleźć drugą połówkę

Również strony www nie odstają w tyle i można liczyć na znalezienie ukochanej osoby za ich pośrednictwem. Do najpopularniejszych zaliczymy dwie:

  • Sympatia – no kto by jej nie znał? Działa już tak długo, że nie ma możliwości nie wiedzieć o jej istnieniu. Logujecie się, a następnie korzystacie do woli, szukając sobie odpowiedniego partnera lub partnerki. Oczywiście założenie konta jest darmowe i można korzystać z aplikacji, jaką Sympatia „częstuje” swoich użytkowników.

  • Anonse na stronie https://pinbook.pl/anonse – jedno z najpopularniejszych miejsc, z których możecie korzystać, aby poznać sobie dowolną osobę w dowolnym celu. Koniecznie sprawdźcie, bo ogłoszeń przybywa i mimo tego, że strona jest młoda to na pewno znajdziecie tam coś dla siebie.

Artykuł zewnętrzny

image

Redakcja

kobieceprawdy.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz