Drogerie Hebe – przewodnik po promocjach

31 maja 2018

Drogerie Hebe

Hebe to grecka bogini piękna i wiecznej młodości, wiec trudno się dziwić, że to właśnie ją za swoją patronkę obrały jedne z najlepszych drogerii w kraju, czyli działające we współpracy z siecią Biedronka drogerie Hebe. Cenione są wśród klientów za wysoką jakość produktów i zdolność do zachowania przy tym rozsądnych cen.

Nowości w gazetkach promocyjnych drogerii

Gazetka sieci Hebe jest bardzo interesującą lekturą, ponieważ obok produktów najbardziej znanych producentów pojawiają się tam tez marki własne Hebe. Dominują tutaj oczywiście klasyczne kosmetyki do ciała, makijażu, włosów i w szczególności do twarzy, a oprócz nich pojawiają się także książki, biżuteria oraz różnego rodzaju artykuły pierwszej potrzeby w domach klientów. Warto zwrócić też uwagę na perfumy i wody perfumowane.

Coraz częściej w gazetce Hebe można odnaleźć dermokosmetyki. sieć przejęła też na wyłączność kilka uznanych marek kosmetyków, w tym przede wszystkim Gosh, Hean oraz szczególnie popularne w naszym kraju Eylure.

Zadowolone na pewno będą również mamy, ponieważ w ofercie Hebe promocje znjaduje się szeroka gama produktów przeznaczonych dla dzieci. Są to oczywiście kosmetyki dla niemowląt i małych dzieci, ale także szeroka gama innych produktów niezbędnych dzieciom, w tym zupki, soki i desery. 

W ostatnim czasie Hebe coraz bardziej stawia na potrzeby panów, przez co w ofercie drogerii pojawiają się kosmetyki przeznaczone specjalnie dla nich. Wśród nich warto dostrzec zestawy idealne na prezent.

Karta lojalnościowa

Specjalną kartę Hebe wyrobić sobie może każdy klient galerii. Dzięki niej otrzymuje się dostęp do specjalnych promocji oraz uzyskuje się możliwość korzystania z kodów rabatowych na produkty marki. Część rzeczy oferowanych w gazetce dostępnych jest tylko dla posiadaczy karty lub propozycje przygotowane dla nich są lepsze od oferty przeznaczonej dla pozostałych klientów.

Rabaty oferowane w wielu marketach o różnychp rofilach w ramach akcji lojalnościowych bywają imponujące, ponieważ dochodzą nawet do 50% na wybrane produkty, a rzeczy dla dzieci przecenione sa najczęściej stałą stawką 10%. Karty podarunkowe pozwalają również na wykorzystywanie specjalnych kart podarunkowych o wartości od 50 do 300 złotych. Taką kartę podarunkową możemy zakupić np w Agata meble i dać ją osobie, która np urządza swoje mieszkanie. 

Miesięcznik poradnikowy

Drogerie Hebe wydają swój własny periodyk. Jest to darmowy miesięcznik poradnikowy, w którym można przeczytać ciekawe artykuły odnośnie dbania o swój wygląd i zdrowie oraz dowiedzieć się więcej o złożonym świecie kosmetyków. Magazyn Hebe to również konkursy i sesje zdjęciowe przeznaczone dla klientów drogerii. Nie brakuje ponadto informacji o nowościach w ofercie sklepu.

Aplikacja mobilna

Jeśli komuś bardzo zależy, by być zawsze na bieżąco z ofertą Hebe, warto jest zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym aplikację Hebe, czyli specjalne narzędzie łączące w sobie funkcjonalność gazetki reklamowej oraz karty lojalnościowej. Dzięki niej zawsze można trzymać rękę na drogeryjnym pulsie.

Najciekawsze propozycje drogerii

W drogeriach Hebe asortyment zmienia się często i zawsze na lepsze, więc nie należy się do niego za bardzo przyzwyczajać. Obecnie do najlepszych propozycji należą maseczki na twarz o różnorodnym działaniu marki Kallosy. Dostępne są w zadziwiająco niskich cenach.

Inna propozycja to „rybki” Dermo Future, czyli specjalny koktajl keratynowy do włosów dostępny w kapsułkach. Posiada wszystkie zalety produktów z apteki i nie pachnie tak brzydko jak one.

Warto sięgnąć również po silikonowe gąbeczki makijażu. Gąbeczki Cali Blender kosztują zaledwie kilka złotych, a pozwalają na wygodne manewrowanie i równe rozprowadzanie makijażu.

image

Redakcja

kobieceprawdy.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz