Wyciskarka wolnoobrotowa - model Hurom One Stop

30 lipca 2020

Wyciskarka zupełnie inna niż wszystkie   W wyciskarce Hurom One Stop H-AI ślimak osadzony jest pionowo w obudowie, jest ona zatem tzw. typu pionowego. Jest to dość powszechne rozwiązanie jednak model ten zdecydowanie nie ma nic wspólnego z innymi, tanimi produktami dostępnymi na rynku w tej kategorii.   Hurom w tym wypadku oferuje swoim klientom bardzo nowoczesny i zaawansowany mechanizm. Przede wszystkim otwór wsadowy tego modelu, ma aż 12 cm. To praktycznie dwukrotnie więcej niż w innych wyciskarkach tego typu. Takie rozwiązanie eliminuje problem związany z koniecznością siekania żywności na małe kawałki, aby przeszła ona przez podajnik.   Za pomocą ostrzy S-Blade, włożone do misy produkty są szybko rozbijane na małe kawałki. Następnie wszystko opada na dół, i jest ponownie przecinane przez C-Blade. Później wszystko jest przesuwane do komory wyciskania. Każdy element konstrukcji został zaprojektowany tak, aby składniki samoistnie przesuwały się do kolejnych etapów. Nie trzeba ich zatem ręcznie przepychać itp.

W komorze wyciskania miąż trafia do ślimaka GE Ultem. Miażdży on składniki i rozbija o umieszczone w dolnej części komory sito. Sito może mieć zarówno mniejsze, jak i większe oczka. Mniejsze oczka służą do uzyskania klarownego napoju, większe do przyrządzenia pożywnego smoothie.   Model ten jest również wyciskarką wolnoobrotową nie tylko z nazwy. Ślimak w urządzeniu porusza się do 60 obrotów na minutę. Jest to zatem bardzo powolny proces przetwarzania, podczas którego nie traci się cennych witamin.   Gdy produkty przechodzą przez sito, sok zbiera się na spodzie specjalnie przeznaczonej do tego misy. Wewnątrz obudowy znajdują się dodatkowo szczotki, które czyszczą ścianki i mieszają sok, aby nie był on zbytnio spieniony.   Sok na każdym etapie jego wytwarzania, można odprowadzić do specjalnego zewnętrznego pojemnika. Nie ma konieczności przechylania wyciskarki, by móc go w całości przelać. Sam kranik dozujący jest natomiast wyposażony w korek, który zapobiega kapaniu. Zobacz więcej na https://hurompolska.pl/ >>

Pulpa pozostała po procesie przygotowywania soku, jest natomiast innym kanałem odprowadzana do pojemnika na odpady.   Hurom One Stop H-AI jest modelem, w którym konstrukcja jest bardzo skomplikowana. Jednak mimo to charakteryzuje się ona prostą obsługą i przede wszystkim tym, że wszystkie elementy są solidne. Wyróżnia je wysoka jakość i trwałość.

Choć dominuje w niej tworzywo sztuczne, jest to plastik bardzo wytrzymały. Natomiast elementy szczególnie narażone na zniszczenie, są wykonane z metalu. Wszystko jest także porządnie skręcone oraz spasowane. Można zatem z całą pewnością powiedzieć, iż jest to wyciskarka należąca do klasy premium.

Wyciskarka posiada także długą, ponieważ aż czteroletnią gwarancję. W standardzie obejmuje ona 2 lata, natomiast po zarejestrowaniu produktu, otrzymujemy jeszcze dodatkowe 2. Natomiast na silnik producent gwarantuje aż 10 lat gwarancji, co również przemawia za tym, aby zainwestować w tego rodzaju sprzęt, z wyższej półki.  

image

Redakcja

kobieceprawdy.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz