JAK DODAĆ ELEGANCJI DO LUŹNEJ STYLIZACJI

14 maja 2021

Ostatnio nasz styl ubierania się staje się coraz bardziej wygodny i luźny. Często jednak chcemy, nawet w miękkim, sportowym garniturze, wyglądać jeśli nie elegancko, to przynajmniej wytwornie, stylowo i ewentualnie drogo. Jakie techniki pozwolą stworzyć takie wrażenie? 

Jasne odcienie ubrań zawsze będą wyglądać bardziej luksusowo i wyrafinowanie niż ciemniejsze. Wybierz nie czystą biel, ale wyrafinowane odcienie kości słoniowej, piasku lub szampana. Wybieraj rzeczy o złożonej strukturze objętości. Wyglądają ciekawiej i przyciągają uwagę. Zobacz promocje na te produkty w Takko gazetka

Kombinacje rzeczy, dopasowane do siebie tonem i materiałem, zawsze wydają się przemyślane i stylowe. Być może dlatego w ostatnich latach tak popularne stały się gotowe zestawy odzieżowe składające się z dwóch lub trzech elementów wykonanych z tego samego materiału.

Biżuteria z pereł jest dziś noszona nie tylko z ubraniami w klasycznym stylu. Wręcz przeciwnie, jest to detal, który pomoże przenieść Twoje casualowe ubrania na wyższy poziom.

Uzupełnij dzianinę surowymi płaszczami i kurtkami. "Zbiorą" one cały obraz w jedną całość, stworzą surową i wyrazistą sylwetkę i ogólnie pomogą pozbyć się nadmiernej sportowości w obrazie. Dobrze nadaje się do tego również torba, która ma wyraźny sztywny kształt. Najlepiej, jeśli ma złożony odcień akcentu, kontrastujący lub w tonacji z całym obrazem.

Nie zapominaj też, że najważniejszą rzeczą w Twoim wyglądzie jest stan Twojej skóry i włosów. Ten sam sweter będzie wyglądał inaczej w zestawieniu z nieświeżym stylem i przesadnym makijażem, a inaczej z "transparentnym" makijażem nude i lekką stylizacją, która pozwoli wyeksponować blask włosów.

image

Redakcja

kobieceprawdy.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz