Zadbaj o zdrowie – 10 zalet korzystania z oczyszczacza powietrza

17 czerwca 2022

Zanieczyszczenia powietrza niekorzystnie oddziałują na cały organizm, nie tylko na układ oddechowy. Alergie, infekcji, a nawet zawały serca i udary, do wszystkiego tego przyczynia się nie-najlepsza jakość powietrza, w szczególności groźne są tzw. pyły zawieszone PM 10 oraz PM 2.5, pochodzące ze smogu.

Polska jako kraj plasuje się w czołówce najbardziej zanieczyszczonych miejsce w Unii Europejskiej. Niestety problem nie dotyczy już tylko wielkich miast ale także mniejszych miejscowości, a w sezonie grzewczym również wsi. Przebywając na zewnątrz, nie łatwo jest uchronić się przed zanieczyszczeniami, można stosować maski antysmogowe, lub unikać wyjścia w momencie największych zanieczyszczeń, co nie zawsze jest możliwe. Jeśli chodzi o pomieszczenia znajdujące się wewnątrz, czy nasze własne domy i mieszkania, problem może rozwiązać Fellowes AeraMax Pro AM 4 oczyszczacz z jonizatorem.

Dlaczego warto użytkować oczyszczacze marki Fellowes we własnym domu? Poznaj 10 zalet tego typu urządzeń

Oczyszczacze marki Fellowes z roku na rok zyskują na popularności, wzrasta także sprzedaż urządzeń z segmentu filtracji powietrza. Wszystko to spowodowane jest brakiem poprawy w kwestii jakości powietrza.

Zapoznaj się z 10 najważniejszymi zaletami oczyszczaczy powietrza taki jak Fellowes AeraMax Pro AM 4 oczyszczacz z jonizatorem:

  • - Najskuteczniejszy sposób do walki ze smogiem- smog zanieczyszcza powietrze i bardzo niekorzystnie wpływa na cały organizm. Może przyczynić się do powstawania chorób nowotworowych, czy obniżonej wagi płodu, a nawet poronienia. Z usuwaniem smogu świetnie radzą sobie urządzenia wyposażone w filtr typu HEPA, który z łatwością przechwytują nawet drobne cząsteczki pyłów zawieszonych.
  • - Skuteczny w walce z alergiami- alergie wziewne to choroba cywilizacyjna, coraz więcej osób w różnym wieku choruje na alergie. To uciążliwe zwłaszcza dla najmłodszych, dlatego wszelkie skuteczne rozwiązania są pożądane.
  • - Eliminacja wirusów i bakterii, oczyszczacze powietrza marki Fellowes, zostały przetestowane pod kątem skutecznej eliminacji koronawirusa.
  • - Lepiej funkcjonujący układ krążenia-nieprawidłowe funkcjonowanie układu krążenia, prowadzi do poważnych i groźnych dla życia chorób. Skuteczne filtrowanie powietrza wspomaga całą pracę układu krążenia.
  • - Wspiera rozwój najmłodszych- dzieci potrzebują wielu pozytywnych bodźców oraz czynników, aby ich rozwój był prawidłowy i jak najlepszy. Korzystając z oczyszczania powietrza jak Fellowes AeraMax Pro AM 4 oczyszczacz z jonizatorem, wspieramy prawidłowy rozwój najmłodszych.
  • - Ochrona przed dymem papierosowym- dym z papierosów nie jest korzystny dla zdrowia, a jego zapach jest co najmniej nieprzyjemny, filtracja powietrza eliminuje zagrożenia płynące z wdychania dymu papierosowego oraz nieprzyjemny zapach.
  • - Skuteczny do walki z roztoczem- roztocze czyli tak naprawdę żyjątka z rodziny pajęczaków, ich odchody są silnym alergenem, usunąć je można wykorzystują filtrację powietrza.
  • - Najlepszy odświeżacz powietrza- oczyszczacze marki Fellowes wykorzystują jonizację jako metodę filtracji, dzięki czemu powietrze jest nie tylko czystsze, ale również bardziej rześkie i wyraźnie odświeżone.
  • - Jonizacja powietrza powoduje mniejsze osadzanie się kurzu na różnych powierzchniach.
  • - Korzystnie wpływa na sen- jeśli masz problemy z zasypianiem, często budzisz się w nocy, być może problem tkwi w zanieczyszczonym powietrzu. Oczyszczacze powietrza wpływają w dużej mierze na zdrowy sen.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Artykuł partnera

image

Redakcja

kobieceprawdy.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz