Jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę z Body Sculpt w Trójmieście?

2 kwietnia 2024

​Marzy Ci idealna sylwetka? Chciałabyś mieć brazylijskie pośladki i umięśniony brzuch, ale brakuje Ci czasu na regularne treningi na siłowni? A może masz problem z osiągnięciem zamierzonych rezultatów pomimo aktywności fizycznej i intensywnych treningów? W takim razie Body Sculpt w Trójmieście może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! To pierwsze takie urządzenie, które umożliwia ultra szybki efekt wzrostu masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Klinika Wellclinic w Gdańsku na Starym Mieście oferuje procedurę Body Sculpt HI-EMT pod okiem doświadczonego trenera klasy Master. Dzięki indywidualnemu podejściu i specjalistycznym programom treningowym możesz szybko osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Skorzystaj z Body Sculpt i ciesz się piękną sylwetką już teraz!

Czym jest technologia Body Sculpt i jak działa ta metoda modelowania ciała?

Body Sculpt to innowacyjna metoda treningu wykorzystująca elektrostymulację mięśni, która zapewnia szybkie rezultaty w modelowaniu sylwetki. Ta zaawansowana technologia elektromagnetyczna wywołuje silną reakcję uwolnienia energii i prowadzi do takich skurczów mięśni na poziomie tkanki głębokiej, aby umożliwić ich stymulację. W trakcie jednego zabiegu buduje i rzeźbi mięśnie, a jednocześnie redukuję tkankę tłuszczową. 

Dzięki precyzyjnie dobranym impulsom elektrycznym możliwe jest aktywowanie większej ilości mięśni w krótszym czasie niż podczas tradycyjnych treningów. Wystarczy przyłożyć głowice do Twojej sylwetki, a pole elektromagnetyczne dociera do włókien mięśniowych. Energia elektromagnetyczna prowadzi do intensywnych skurczów mięśni o wysokiej częstotliwości podobnych do 20 000 brzuszków lub przysiadów. Urządzenie Body Sculpt HI-EMT w Wellclinic Gdańsk w trakcie zabiegu pozwala osiągnąć taki efekt jak 20 tysięcy powtórzeń przy wizycie na siłowni. Ponadto trening Body Sculpt pozwala na dotarcie do głęboko kryjących się mięśni.  Przekłada się to na lepsze i bardziej zdefiniowane efekty.

Dlaczego warto wypróbować zabieg Body Sculpt?

Budowanie mięśni w zależności od aktywności fizycznej to zwykle czasochłonny i wymagający proces. Potrzeba wielu treningów, diety i samozaparcia, aby uzyskać zamierzony efekt. Dla osób rozpoczynających treningi niekiedy ciężko przejść przez ten proces. Zmęczenie mięśni po klasycznym wysiłku bez szybkich widocznych efektów często może działać demotywująco. Dlatego zabieg Body Sculpt może być dla takich osób doskonałą motywacją do dalszej pracy nad swoją sylwetką. 

Procedura Body Sculpt w Wellclinic Gdańsk nie wymaga specjalnych przygotowań. Zabieg trwa 30 minut i  jest całkowicie bezbolesny. Urządzenie pozwala na szybkie wymodelowanie sylwetki bez konieczności zdejmowania odzieży. Spięcia mięśni podczas zabiegu dają relaksujące i odprężające odczucia.

Jak przebiega zabieg Body Sculpt w Gdańsku?

Zabieg Body Sculpt przebiega w wygodnej pozycji leżącej na łóżku zabiegowym. W trakcie konsultacji ustalany jest cel terapii i Twoje oczekiwania. Na ich podstawie opracowuje się indywidualną procedurę zabiegową. Polega ona na autorskim doborze parametrów opracowanym przez sztab kosmetologów, trenerów personalnych oraz zawodników sportów sylwetkowych. 

Doświadczenie specjalistów Wellclinic Gdańsk ma ogromne znaczenie. Wiedzą, że każdy posiada inny poziom tkanki tłuszczowej oraz procent masy mięśniowej. Rozwiązanie zawsze jest dopasowywane do indywidualnych uwarunkowań i oczekiwań Pacjenta. 

Zabieg trwa standardowo 30 minut i składa się z kilku przeplatających się ze sobą etapów. 

Pierwszy etap zabiegu Body Sculpt polega na regeneracji. Urządzenie Body Sculpt Hi-EMT wywołuje w tym czasie serię szybkich, rytmicznych skurczów. Drugim etapem jest hipertrofia to stałe napięcie mięśni, które trwa nawet 20 sekund. 

Efekt zabiegu Body Sculpt polega na redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej i zwiększaniu objętości tkanki mięśniowej. Zyskujesz "brazylijskie pośladki" i "kaloryfer na brzuchu" bez intensywnego wysiłku i długotrwałych ćwiczeń. 

Po zabiegu Body Sculpt Specjaliści Wellclinic Gdańsk radzą wypicie shake’a proteinowego w celu uzupełniania aminokwasów, z których składają się mięśnie. Możesz je kupić na miejscu w Wellclinic zaraz po zabiegu.

Recenzje klientów korzystających z urządzenia Body Sculpt w Trójmieście

Osoby korzystające z usług kliniki Wellclinic Gdańsk cenią ją sobie szczególnie za unikalne technologie modelowania sylwetki, wysoki profesjonalizm kadry zabiegowej i osiągane efekty zabiegowe. Recenzje klientów Wellclinic możemy znaleźć na platformie allegro na wizytówce firmy oraz w jej mediach społecznościowych. 

Na stronie internetowej placówki widnieją zdjęcia z efektami Pacjentów, którzy przeszli kuracje modelowania sylwetki w Wellclinic Gdańsk. Ich metamorfozy pokazują, że naturalne i bezinwazyjne rozwiązania, mogą prowadzić do spektakularnych rezultatów.

Cennik zabiegów Body Sculpt – ile kosztują i jakie są pakiety?

Aby dowiedzieć się, ile kosztują zabiegi Body Sculpt w Wellclinic Gdańsk warto zajrzeć na stronę internetową Kliniki. Cennik zawiera ofertę na pojedynczy zabieg oraz 4 lub 8 serii wykonywanych na takich partiach ciała jak brzuch, uda i pośladki. Warto pamiętać, że decydując się na pakiet Body Sculpt, możemy skorzystać ze specjalnej ceny w ramach obowiązującej promocji. Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy Body Sculpt jest dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem, Wellclinic Gdańsk oferuje bezpłatne konsultacje. Możesz umówić się telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie.

Artykuł partnera

image

Redakcja

kobieceprawdy.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz