Okulary Ray Ban w Krakowie

30 lipca 2020

okulary leżące na książce

Okulary Ray Ban cieszą się wyjątkowo dużą popularnością. Powszechnie uważa się je za oznakę dobrego stylu oraz poczucia estetyki. Modele przeciwsłoneczne są tymi, które znamy najlepiej i nie ma w tym przypadku, bo już jakiś czas temu zagościły na ulicach polskich miast. Model Aviator, cieszący się w tym kontekście szczególnie dużą popularnością, rzeczywiście był początkowo noszony przede wszystkim przez pilotów. Dziś jednak mamy w jego przypadku do czynienia z jednym z najczęściej wybieranych modelów oprawek. Sięgają po nie zresztą nie tylko mężczyźni, bo mamy do czynienia z modelem atrakcyjnym także z perspektywy kobiet. Nie można zapominać także o tym, że mamy do czynienia z marką znaną nie tylko z wysokiej jakości okularów przeciwsłonecznych, ale i korekcyjnych.

Ray Ban – historia marki

Jeśli chcielibyśmy odkryć źródła sukcesu tego producenta znanego dziś na całym świecie, ponownie musielibyśmy przeanalizować model Aviatar. Powstał on w odległym roku 1937 i był przeznaczony dla pilotów służących w amerykańskiej armii. W roku 1952 Rayman Stegeman zaprojektował inny model, który dziś również może być określany mianem kultowego – okulary Ray Ban Wayfarer. Szybko stały się one popularne na całym świecie noszone przez wielu znanych aktorów i aktorek. Obecnie marka Ray Ban kojarzy się nam przede wszystkim z tym, że oferuje rozwiązania wysokiej jakości. Ponadczasowy, unikatowy styl idzie przy tym w parze z jedynie najlepszymi materiałami. Dzięki temu mamy do czynienia z okularami, o których bez cienia przesady można powiedzieć, że są dopasowane do każdego typu urody. Kolekcje oprawek korekcyjnych sprawiają przy tym, że można je nosić przez cały rok.

Ray Ban - korekcyjne okulary w Krakowie

W 2003 roku firma po raz pierwszy zaprezentowała przygotowaną przez siebie kolekcję adresowaną do tych osób, które muszą nosić okulary korekcyjne. Bardzo szybko okazało się też, że kolekcja ta stała się sprzedażowym hitem. Oprawki Ray Ban to oryginalny styl, nie są jednak wyłącznie modnym gadżetem. Ich zaletą jest także to, że są one wygodne w codziennym użytkowaniu, co ma wyjątkowo duże znaczenie, gdy bierze się pod uwagę to, że mamy na myśli okulary noszone przez cały dzień. Obecnie klienci zainteresowani nimi mogą korzystać między innymi z modeli wykonanych z włókna węglowego. Nadal popularny jest jednak również metal oraz plastik. Każdy produkt tej marki jest tworzony z wyraźnie widoczną dbałością o szczegóły. Dzięki temu klienci mogą wyjątkowymi oprawkami cieszyć się przez naprawdę długi czas.

Przegląd najciekawszych modeli

Obecnie za produkt najchętniej wybierany można uznać z pewnością model Ray Ban BR2140 Oryginal Wayfarer. Na jego popularność wpływ ma przede wszystkim ponadczasowość, nie bez znaczenia wydaje się jednak i to, że ten oryginalny wzór oprawek może być bez trudu dopasowany do każdego kształtu twarzy. Innym hitem sprzedaży są okulary Ray Ban Aviator RB 3044. W swojej formie nawiązują one do legendarnego modelu z lat trzydziestych ubiegłego wieku, choć dziś są już znacznie nowocześniejsze.

image

Redakcja

kobieceprawdy.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz