Perły Księżniczki - zdrowie kobiety pod kontrolą sekretu chińskiej medycyny

14 czerwca 2021

Perły Księżniczki to do niedawna pilnie skrywana tajemnica tradycyjnej chińskiej medycyny. Dziś mogą się nimi cieszyć kobiety na całym świecie. Sprawdź, czy tobie też nie przyda się ta oryginalna i skuteczna kuracja.

Szukasz naturalnego sposobu wsparcia zdrowia kobiety? Wybierz Perły Księżniczki!

Perły Księżniczki to znany od lat sposób na poprawę jakości zdrowia intymnego u kobiet. W krajach wschodniej Azji stosowany był już setki lat temu. Do Europy Zachodniej dotarł stosunkowo niedawno. Jego tajemnicą jest mieszanka dalekowschodnich ziół, która nie doczekała się zamiennika w postaci farmakologicznej.

Perły Księżniczki cenione są za bardzo wszechstronne działanie. Chociaż ich przeznaczeniem są drogi rodne, mają korzystny wpływ także na działanie innych organów. Ponadto znacząco poprawiają stan skóry i cery – czyli po prostu odmładzają.

Na co pomagają Perły Księżniczki

Perły Księżniczki stosuje się przede wszystkim w leczeniu stanów zapalnych narządów rodnych i pochwy. Są nieocenione w walce z infekcjami o charakterze grzybiczym, wirusowym i bakteryjnym. Są też wykorzystywane jako wsparcie w leczeniu torbieli jajników, mięśniaków macicy i nadżerek szyjki macicy.

Poleca się je kobietom, które skarżą się na suchość pochwy i związany z tym dyskomfort w trakcie współżycia.

Po Perły Księżniczki sięgają także kobiety, które mają problemy z zajściem w ciążę, a także te, które chcą się pozbyć przebarwień skóry pojawiających się po opalaniu. Niektóre kobiety zauważają, że stosowanie Pereł Księżniczki pomogło im pozbyć się zmian trądzikowych.

Jak stosować Perły Księżniczki

Stosowanie Pereł Księżniczki jest bardzo proste i na pewno każda kobieta, która co miesiąc stosuje tampony, doskonale da sobie z tym radę. Bo też i pojedyncza perełka wyglądem i kształtem przypomina tampon i podobnie jak on jest zakończona sznureczkiem.

Jedno opakowanie kryje w sobie sześć Pereł Księżniczki. To całościowa kuracja, która wystarczy na jeden miesiąc.

Pierwszą globulkę należy zaaplikować dwa dni po zakończeniu menstruacji. Powinna znajdować się w pochwie trzy dni, po tym czasie trzeba ją wyjąć i zrobić dwa dni przerwy, po czym w ten sam sposób wykorzystać pięć pozostałych Pereł Księżniczki. Ponieważ rozpoczęcie kuracji wiąże się z silnym oczyszczaniem dróg rodnych, warto zadbać o zabezpieczenie bielizny wkładkami lub podpaskami.

Pereł Księżniczki nie stosuje się w czasie menstruacji. Jeśli comiesięczne krwawienie pojawi się wcześniej niż po miesiącu, kurację trzeba przerwać.

Artykuł partnera

image

Redakcja

kobieceprawdy.pl

Komentarze (0)

Zostaw komentarz